TOLON

Temsilcilikler

TOLON MAKİNA - Jensen-group

Jensen Yıkama Sistemleri

TOLON, Jensen Çamaşırhane (Tünel, Ütü Hatları, vb.) Sistemleri’nin Türkiye temsilcisidir. Detaylı bilgi almak için lütfen Merkez ve Bölge Satış Müdürlüklerimize başvurunuz.

JENSEN Yıkama Sistemleri

JENSEN Yıkama sistemleri tüm yıkama işlemlerini içerir; kirli çamaşırın alınması ve tasnifi, yükleme araçları, tünel tipi yıkama makineleri, sıkma makineleri, presler, santrifüjlü sıkma makineleri, kurutma dolapları, temiz çamaşırın alınması ve tasnif işlemleri.

JENSEN Ütüleme Sistemleri

JENSEN Ütüleme Hatları ütü ile finiş ekipmanlarına ilişkin hazırlama, besleme, ütüleme, katlama ve istifleme işlemlerini ve havluların tasnifini ve katlanmasını içeren en geniş yelpazeyi sunmaktadır. TOLON, Ağır hizmet çamaşırhane sistemleri kurucusu olan dünyanın en büyük ve en kaliteli çamaşırhane makineleri üreten Jensen firmasının Türkiye’deki tek temsilcisidir.

Jensen Web Sitesi

Jensen Ütü Hattı
Jensen Tünel
TOLON MAKİNA - metalprogetti

METALPROGETTI Konveyör Sistemleri

Metalprogetti (1980, Perugia – İtalya’da kurulmuştur) askıda ve katlanmış kıyafetlerin ayrıca çok çeşitli hafif tekstil ürünlerinin hareket ettirilmesi ve elleçlenmesi amaçlı otomatik sistemleri tasarlayan ve üreten, sektöründe lider bir firmadır.

Metalprogetti sistemleri ile TOLON aşağıda listelenen sektörlere çözümler sunmaktadır:

  • GİYİM SANAYİ için her bir ürünün tek tek ayrılıp depolanması,
  • ÇAMAŞIRHANE HİZMETLERİ için her bir ürünün tek tek ayrılıp depolanması ki bu hizmet sayesinde çamaşırhanelerin hastanelere, otellere ve çeşitli endüstrilere otomatik dağıtım yapabilme potansiyeli oldukça yüksektir,
  • KURU TEMİZLEME HİZMETLERİ için işyeri (dükkan) yönetim çözümleri, giren ve çıkan giysilerin elleçlenmesi, depolanması, siparişlerin birleştirilmesi ve 24 saat otomatik dağıtım, nöbetçi eleman olmadığında da 24 saat boyunca temizlenecek ürünlerin teslim alınabilmesi,
  • REKREASYON SANAYİ için; tiyatro, müze, restoran, jimnastik ve spor salonlarındaki tuvaletlerin otomatik ve manüel olarak idare edilebilmesi.

METALPROGETTI Web SitesiTOLON MAKİNA - bramidan

Dünyanın malzemesini küçültüyoruz

İşletmeleriniz için özel olarak düşünülen Bramidan balyalama makineleri ile her çeşit karton, kağıt, naylon ve plastik atıklarınızı hızlı, pratik ve çok az yer kaplayarak paraya çevirebilirsiniz. Size özel çözümler için lütfen irtibata geçiniz.

B3 Calssic
B5W