TOLON
Ana Sayfa > Ürünler > Tüm Ürünler

Silindir Ütü Makineleri

MÜKEMMEL UYUM

İşletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için akıllı çözümler üreten Tolon, özellikle büyük çaplı işletmelerin kullandığI Tolon ütü ve çarşaf katlama makinelerini birbirleri ile uyumlu çalışabilecek şekilde tasarlamıştır. İki makine arasındaki bu mükemmel uyum sayesinde, bir taraftan ütülenmeye giren çarşaflar diğer taraftan katlanmış ve paketlemeye hazır bir şekilde çıkmaktadır. Bu sayede işletmeler hem maliyetten hem de zamandan tasarruf etmektedirler.

Isı transfer yüzeyi arttırılmış silindir yapısı ile Tolon ütüleri, çarşafın silindire daha fazla temas etmesini ve daha hızlı ütülenmesini sağlar. İki toplu ütülerde de ısıyı iki silindire eşit dağıtarak makinenin daha hızlı ve verimli çalışması sağlanmıştır.

Tolon çarşaf katlama makineleri, iki en ve üç boy olmak üzere toplam beş kat yaparak paketlemede verim sağlamaktadır.Tam verimli kullanıldığında ulaştığI 40 mt/ dk hızı ile çalışan makineler her çarşafı aynı standartlarda katlayarak da işletmelerin kalite standartlarını da maksimum seviyede tutar. Çarşaf haricinde işletmelerde kullanılan her türlü düz tekstil ürününü de ütüleme ve katlama özelliklerine sahiptir.