TOLON
Ana Sayfa > Ürünler > Tüm Ürünler

Katlama Makineleri

YÜKSEK PERFORMANS

Katlama makinesi kullanmayan işletmelerde, normalde 1 kişinin yapabileceği işi ya birçok kişinin yapması ya da fazla mesai ile yapılması gerekir.

Saatte ortalama 900 ile 1250 adet arasında havluyu 1 kişi ile katlayabilme kapasitesine sahip TTF200 modeli, aynı zamanda farklı tipteki havluların da organize edilebilmelerini ve bütün havluların aynı standartlarda katlanabilmelerini sağlamaktadır. Bu özellikleri ile TTF200, işletmelere hem zaman kazandırmakta hem de kalite standartlarını hep aynı düzeyde tutabilmelerini sağlamaktadır.

Çalışma prensibi ile maksimum hijyen sağlayan TTF200, aynı zamanda akıllı teknolojisi ile de havluları çeşitlerine göre sayarak, envanter takibini de kolaylaştırmaktadır.

MÜKEMMEL UYUM

İşletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için akıllı çözümler üreten Tolon, özellikle büyük çaplı işletmelerin kullandığı Tolon ütü ve çarşaf katlama makinelerini birbirleri ile uyumlu çalışabilecek şekilde tasarlamıştır. İki makine arasındaki bu mükemmel uyum sayesinde, bir taraftan ütülenmeye giren çarşaflar diğer taraftan katlanmış ve paketlemeye hazır bir şekilde çıkmaktadır. Bu sayede işletmeler hem maliyetten hem de zamandan tasarruf etmektedirler.

Isı transfer yüzeyi arttırılmış silindir yapısı ile Tolon ütüleri, çarşafın silindire daha fazla temas etmesini ve daha hızlı ütülenmesini sağlar. İki toplu ütülerde de ısıyı iki silindire eşit dağıtarak makinenin daha hızlı ve verimli çalışması sağlanmıştır.

Tolon çarşaf katlama makineleri, iki en ve üç boy olmak üzere toplam beş kat yaparak paketlemede verim sağlamaktadır.Tam verimli kullanıldığında ulaştığı 40 mt/ dk hızı ile çalışan makineler her çarşafı aynı standartlarda katlayarak da işletmelerin kalite standartlarını da maksimum seviyede tutar. Çarşaf haricinde işletmelerde kullanılan her türlü düz tekstil ürününü de ütüleme ve katlama özelliklerine sahiptir.