TOLON
Ana Sayfa > Ürünler > Tüm Ürünler

Çamaşır Yıkama - Sıkma Makineleri

MİNİMUM ALANDA MAKSİMUM KAPASİTE!

Yarım asırı aşkın bir süredir çamaşır yıkama sistemleri alanında faaliyetlerini yürüten Tolon, tecrübeli mühendisleri ve ar-ge ekibiyle sektörün ihtiyaçlarını belirleyerek, maksimum kazanç sağlayacak ürünler ortaya çıkarmaktadır.

Günümüz hızlı tüketiminin en önemli problemlerinden biri zaman bir diğeri de mekan kısıtlılığıdır. Endüstriyel çamaşır yıkama sistemleri kurmak isteyen işletmeler, minimum mekanlarda maksimum verimi almaya çalışmaktadırlar.

Sektörün bu ihtiyacını gidermek için çalışmalar yapan Tolon, ürettiği TWE20 ve TWE40 modelleri ile küçük mekanlarda maksimum verimin alınmasını sağlamaktadır.

Olabilecek en kompakt boyutlarda üretilen TWE20 ve TWE40 modelleri, dar alanlarda yanyana kullanılabilme özelliği ile küçük mekanlara sahip işletmelerde maksimum kapasite ile çalışabilme imkanı oluşturmaktadır.

7/24 KESİNTİSİZ ÇALIŞMA!

İşletmeler, maksimum verimi alabilmeleri için büyük kapasiteye ihtiyaç duymaktadırlar. Tolon’un 60 ve 110 kilogram yıkama kapasitesine sahip modelleri işletmelerin bu ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için üretilmektedir.

Tolon TWE60 ve TWE110 modelleri, yoğun çalışan işletmelerde gün boyu sorunsuz çalışarak işletmelerin maksimum verimi alabilmelerini sağlamaktadır.

Yoğun çalışma saatlerine dayanabilmeleri için son teknoloji ile üretilen TWE60 ve TWE110 modelleri, tambur mili kırılmalarına karşı ömür boyu Tolon garantisi ile işletmelere sunulmaktadır. Birbirine geçmeli ve vidalı sistem ile üretilen makineler sayesinde makinenin komponentleri, servis esnasında çalışma mahalinde hızlı bir şekilde değiştirilebilmektedir.

Yeni Nesil Üretim