Tolon'da, iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için sizinle yakından ilgileniriz. Burada verilen hikayeler, gerçekleştirdiğimiz çeşitli uygulamaları ve çalıştığımız endüstrileri sergilemekte ve ortaklarımızla birlikte elde ettiğimiz bazı başarıları vurgulamaktadır.

Prestijli Otellerde ki Üstünlüğümüz: Teşekkürler POLARİER

Balearik Otel endüstrisinin lider firmalarından İspanya merkezli Polarier firması ile olan partnerlik hikayemizi sizlerle paylaşıyoruz. İspanyol adalarından Küba’ya, Dominik Cumhuriyeti’nden Karayip ülkelerine kadar şubeleri bulunan Polarier firmasının güvenilir bir partner olarak TOLON’u seçmesinin hikayesi.

Detayları buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

İYİ BİR ÇALIŞMA ORTAMI VE YÜKSEK KALİTELİ HİZMET

Yarım yüzyılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren St. Joris Tekstil Servisi, müşterilerine kalite ve yenilik sunmaya odaklanmıştır. Her dört yılda bir çamaşır makinelerini değiştiren bu Belçika merkezli çamaşırhanenin ortak olarak neden Tolon’u seçmeye devam ettiğini öğrenin.

Detayları buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Granada Luxury Hotels’de mükemmel çarşaf temizliği

2016 yılından bu yana faaliyette olan Granada Luxury, Antalya, Türkiye’de bulunan lüks bir tatil otelidir. Tüm otel çarşafları, inanılmaz sayıda havlu ile birlikte yıkanır, kurutulur ve tam donanımlı TOLON çamaşırhanelerinde kullanıma hazır hale getirilir. Otel yönetimi, misafirlerine sunduğu yüksek kalite standartlarını korumak amacıyla, otel bünyesinde, TOLON ekipmanlarından oluşan bir çamaşırhane oluşturmuştur. Kullandıkları TOLON makinelerini şunlardır: 7 X TWE110 yıkama makinesi, 1 X TWE60 yıkama makinesi, 7 X TTD110 çamaşır kurutma makinesi ve 2 X TTF200 havlu katlama makinesi.

Detayları buraya tıklayarak okuyabilirsiniz