Çamaşır makinesi çözümleri sektöründe mümkün olan en iyi çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Üst düzey ürünler, sipariş üzerine proje tasarımı, satış ve satış sonrası destek sunarak, iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyor, müşterilerinize en son teknoloji temizlik çözümleri sunmanızı sağlıyoruz.

YÜKSEK KALİTELİ ÜRÜNLER

En yüksek standartlara ulaşmak için yılların deneyimini en yeni teknolojilerle birleştiriyoruz. Makinelerimiz soyadımızı taşıdığı için kaliteden ödün vermeden, benzersiz garanti koşullarımızla ürünlerimize olan bağlılığımızın ve güvenimizi ispat ediyoruz. Bu kaliteye de:

 • Kuruluşumuz genelinde Yalın Altı Sigma ilkelerini uygulayarak
 • Yapılan kaynak işlerinin mükemmel olmasını sağlamak için robot kaynak teknolojisini kullanarak
 • Şaft ve rulman yataklarının bitimini en yeni bilgisayar sayısal kontrol (CNC) makineleri ile kendi tesislerimizde tamamlayarak
 • Çamaşır ekipmanlarımız için entegre istatistik, sorun giderme ve tanılama çalışmaları gerçekleştirme de dahil olmak üzere bir dizi teknik uygulayarak elde ediyoruz

TOLON ürünleriniz için ihtiyacınız olan tüm teknik dokümantasyon ve bilgilere buradan kolayca ulaşabilirsiniz.

SATIŞ DESTEĞİ

Ortağınız olarak, teknik sorularınızı ve satış sorularınızı cevaplayarak ve hatta gelecekteki projeleriniz için önerilerde bulunarak size yardımcı oluyoruz.

Siz ortaklarımıza, ticari ve endüstriyel çamaşır makinelerinin bakım ve onarımını kapsayan ücretsiz eğitim seansları sunuyoruz. Ayrıca, mevcut en son teknolojileri güncel olarak takip etmenizi sağlıyoruz. Bu eğitim seanslarını Türkiye’deki fabrikamızda ve Belçika’daki depomuzda düzenli olarak veriyoruz.

Tüm kullanım kılavuzlarımıza çevrimiçi olarak kolayca erişmenize olanak tanıyarak sizin ve müşterilerinizin sorunları hızlı bir şekilde teşhis etmenizi sağlıyoruz.

Sizi ve iş ihtiyaçlarınızı anlamayı taahhüt ediyor ve size en iyi satış desteğini sunuyoruz. Özel Satış ve Servis Destek ekibimizle ürünlerimizin güvenilir ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlıyor; işinizi daha karlı ve devamlı hale getirmenize yardımcı oluyoruz.

SİPARİŞ ÜZERİNE PROJE TASARIMI

80 yılı aşkın bir süredir çamaşır makineleri üzerinde çalışan deneyimli mühendislik ve araştırma ve geliştirme (Ar-Ge) ekiplerimizle, ortak özelliği en üst düzeyde karlılık sağlamak olan ürünler geliştirmeye devam ediyoruz.

TOLON olarak, zaman ve mekan sınırlamalarının, çağdaş, hızlı hizmet operasyonlarının temel unsurları olduğunu biliyoruz. Endüstriyel çamaşırhane sektöründe faaliyette bulunmak isteyen işletmeler en küçük alanlarda en yüksek verimlilik elde etmek istiyor. Biz, bu talebi, en yüksek temizlik performansına sahip, güvenilir çamaşır makineleri geliştirerek karşılamayı hedefliyoruz.

Ürünlerimizi geliştirirken, :

 • 3D AutoCAD tasarım yazılımı
 • Sonlu Elemanlar Analizi (FEA)
 • Hızlandırılmış yaşam boyu testleri

gibi en güncel araçlardan yararlanıyoruz.

SATIŞ SONRASI DESTEKVE YARDIM MASASI

Ekipmanı temin etmek sizinle devam eden ilişkimizin sadece bir parçasıdır. Ekibimiz, teknik talimat ve orijinal parça temini ve profesyonel servis hizmetlerini sunarak size ve müşterilerinize 7/24 destek olmak için hizmetinizdedir.

Uluslararası Satış Sonrası ekibimiz, her türlü ticari ve endüstriyel çamaşır makinesi servis ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlar. Dünyanın her yerinde tam eğitimli teknisyenlerimiz size ve müşterilerinize kurulum ve servis konusunda yardımcı olur.

Müşteri Merkezimiz şu hizmetleri sunar:

 • TOLON ürünleri ile ilgili uzman görüşü
 • Yerinde destek ve bakım
 • Tüm parçaların en üst düzeyde güvenilirliğini garanti etmek için orijinal yedek parça yönetimi

Kullandığı, teknik kurulum, işletme ve bakım bilgisi ile donatılmış benzersiz online destek platformu ile ekibimiz:

 • İsteklerinize öncelik vermemizi
 • Sizinle daha kolay iletişim kurabilmemizi
 • Kayıtları hatasız tutmamızı ve TOLON makinelerinin kurulduğu işletmeleri takip edebilmemizi
 • Daha verimli çalışmamızı
 • Ürünlerimizi ve işimizi geliştirebilmemiz için sorunları tanımlayabilmemizi sağlar