THE
LAUNDRY
EXPERT
FAMILY

Bir aile şirketi olarak biz işgücü sermayemize
ve distribütörlerimiz ve müşterilerimizle
olan kişisel ilişkilerimize büyük önem veriyoruz.

YENİ ÜRÜNLERİMİZ PİYASALARDA

TOLON, finansal ve operasyonel hedeflerinize ulaşmanız için tam kapsamlı bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Yakın zamanda ürünlerimize yeni nesil yıkama makinalarımız TWE18 – TWE24 – TWE28’i ekleyerek tüm kapasitelere cevap veren bir yıkama hattı oluşturduk.
Yanı sıra gövde ısıtmalı ütümüz TI5 de, geçtiğimiz günlerde ürün yelpazemizde yerini aldı. Esnek tasarımıyla bu ütü , makinenin gerçek rulo çapına uyum sağlayarak uzun yıllar yüksek performansla çalışmaya devam eder.

Ürünlerimiz

TOLON @ EXPO DETERGO
EKİM 2018

TOLON, çamaşırhane makineleri, teknolojileri, ürün ve hizmetlerine yönelik düzenlenmekte olan Uluslararası Expo Detergo fuarında yer aldı. Fuar 19 -22 Ekim tarihleri arasında İtalya’nın Milano kentinde gerçekleşti.

Bu fuardaki faaliyetlerimize bir göz atın.

PALMA DE MALLORCA'DA YENİLİKÇİ VE DAYANIKLI ÇAMAŞIRHANE EKİPMANLARI

Balearik Otel endüstrisinin lider firmalarından İspanya merkezli Polarier firması ile olan partnerlik hikayemizi sizlerle paylaşıyoruz. İspanyol adalarından Küba’ya, Dominik Cumhuriyeti’nden Karayip ülkelerine kadar şubeleri bulunan Polarier firmasının güvenilir bir partner olarak TOLON’u seçmesinin hikayesi.

Tüm hikayeyi okuyun

TOLON HİZMETLERİ FARK YARATIR

TOLON olarak ortaklarımıza en iyi hizmeti sunar ve onların ticari ve endüstriyel çamaşırhane ihtiyaçlarını tüm yönleriyle anlarız. Sözümüzde dururuz çünkü memnuniyetiniz ve hedefleriniz bizim için önemlidir.

Size sunabileceğimiz hizmetlere bir göz atın

İŞİNİZDE SAHİP
OLDUĞUNUZ
EN İYİ ORTAĞINIZ OLMAK İSTİYORUZ

Bize Ulaşın

BİZE İLHAM VEREN ÖZLÜ SÖZLER