TOLON

Servisler

Tüm İller

Kumpas Makine

Yetkili: Murat YILMAZ
GSM: M.GSM: 0-535-518 16 63 / Ş.GSM: 0-532-207 88 10
Adres: Zübeyde Hn.Mah. Setli sok. No:54/11, Ankara/İskitler
Telefon & Faks: 0-312-341 47 73 Fax: 0-312-341 47 74
Eposta: ankara@tolonservice.com


A.E.M.S.Ltd.Şti.

Yetkili: Okan ARSLAN
GSM: GSM:0533-748-34-60 / 0533-703-59-79
Adres: Pınar Mah. Mavi Bulvar Al Sitesi D Blok No:81/C, Adana/Seyhan
Telefon & Faks: 444 0 815
Eposta: adana@tolonservice.com


A.E.M.S.Ltd.Şti.

Yetkili: Serkan ARSLAN
GSM: GSM:0-532-586 25 41 / 0-532-544 69 06
Adres: Aydınevler Mah. H.Fehmi Boztepe Cad. No:123/7 , Antalya/Manavgat
Telefon & Faks: 444 0 815 / 0-242-743 36 03 Fax: 0-242-746 92 71
Eposta: alanya@tolonservice.com


Tek-Ser End

Yetkili: İbrahim TÜRKER & Erol Yolalan
GSM: GSM: 0-544-437 62 95 - 0-544-437 62 96
Adres: Ulus Mah.Y.Kemal Cd. No:17/A , Antalya/Kepez
Telefon & Faks: 0-242-344 00 07
Eposta: antalya@tolonservice.com


İ.T.M Elk.

Yetkili: Cemali YILMAZ
GSM: GSM: 0-532-712 31 30
Adres: Yavansu mevkii N Blok no: 5 , Aydın/K.Adası
Telefon & Faks: 0-256-622 17 84
Eposta: aydin@tolonservice.com


Deniz Elektrik

Yetkili: Emin AKSOY
GSM: GSM: 0-532-245 45 25 - 0-506-740-96-76
Adres: Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 , Bolu
Telefon & Faks: 0-374-217 18 17 Fax: 0-374-215 36 58
Eposta: bolu@tolonservice.com


Körfez Teknik

Yetkili: Salih KESER
GSM: GSM: 0-543-790 45 57/0-542-34680 92
Adres: Barboros Mah Hacı Faik Cad.No78A, Çanakkale
Telefon & Faks:
Eposta: canakkale@tolonservice.com


Onur Elektrik Bobinaj

Yetkili: Bülent MAYDOS Özcan ARMAĞAN
GSM: GSM: 0-542-726 40 86 / 0-532-523 33 08
Adres: Sümer Mah. 3.San.Sitesi 41 Sok. No:28 , Denizli
Telefon & Faks: 0-258-242 00 71 Fax: 0-258-242 31 86
Eposta: denizli@tolonservice.com


Tuğba Ticaret

Yetkili: Aslan AYPAZ
GSM: GSM: 0-532-554 71 90 / 0-549-549 11 56
Adres: Pelitlibağ Mah. Hürriyet Cad. Batmaz Apt. No:93 , Denizli
Telefon & Faks: 0-258-263 47 60
Eposta: denizli1@tolonservice.com


Diyar Teknik Veysel Fidan

Yetkili: Mehmet FİDAN
GSM: GSM: 0-530-606 91 43 / 0-534-542 06 53
Adres: Huzur Evleri Mh. 91. Sok. Özgezer apt-25 Sit.No:30/B, Diyarbakır/Kayapınar
Telefon & Faks:
Eposta: diyarbakir@tolonservice.com


Mustafa Mete Demirel

Yetkili: Mustafa Mete DEMİREL
GSM: GSM: 0-532-748 55 61
Adres: Karaağaç Mh.Sanayi çarşısı 771 Sok. No:4-6 , Erzincan
Telefon & Faks: 0-446-214 16 33 Fax: 0-446-214 16 75
Eposta: erzincan@tolonservice.com


Güzeliş Bobinaj Atölyesi

Yetkili: M.Şerif Güzeler A.Cengiz Aksam
GSM: GSM:0-505-279 27 73 / 0-532-562 92 25
Adres: Saçaklı Mah.Özdemir Cad No:243, Gaziantep
Telefon & Faks: 0-342-221 11 71 Fax:0-342-221 11 71
Eposta: gaziantep@tolonservice.com


Çağdaş Yaşar Teknik

Yetkili: Temel YAŞAR
GSM: GSM: 0-533-770 19 05
Adres: Gez Mah.Kazım Karabekir Cad.No:12, Erzurum
Telefon & Faks: 0-442-213 20 57
Eposta: erzurum@tolonservice.com


Özlem Soğutma

Yetkili: Nihat GEÇİRGEN
GSM: GSM: 0-505-798 18 95 / 0-544-351 20 29
Adres: Şemdinli yolu üzeri gençlik Cd. No: 245 , Hakkari/Yüksekova
Telefon & Faks: 0-438-351 20 29 Fax: 0-438-351 82 06
Eposta: hakkari@tolonservice.com


Alcan Elektrik

Yetkili: Muharrem ALCAN
GSM: GSM: 0-536-200 50 95
Adres: Evrenpaşa Cd. No: 66 , Iğdır
Telefon & Faks: 0-476-227 39 59 Fax: 0-476-227 73 00
Eposta: igdir@tolonservice.com


Yenigür Teknik

Yetkili: İsa PEKER
GSM: GSM: 0-542-542 34 58
Adres: Bağlar Mah. 110.Cad. No:73/B , Isparta
Telefon & Faks: 0-246-232 26 26 Fax: 0-246-223 94 93
Eposta: isparta@tolonservice.com


Göktuğ Makine

Yetkili: Süleyman KÜÇÜK
GSM: GSM: 0-532-305 19 90 / 0-535-385 53 71
Adres: Sultan Murat Mh. Güray Sok. No:7/9D , İstanbul/Sefaköy
Telefon & Faks: 0-212-601 20 25 Fax: 0-212-601 20 74
Eposta: istanbul@tolonservice.com


Yeni Teknik Makine

Yetkili: Hüseyin Cahit Kaptan
GSM: GSM: 0-536 968 40 90
Adres: 305 Sok. No:22 2.Sanayi Sitesi, İzmir/Bornova
Telefon & Faks: Tel + Fax : 0 232 343 03 13
Eposta: izmir1@tolonservice.com


Çağdaş End. Teknik Servis Hizmetleri

Yetkili: Davut UYGUN Bilgehan ŞEHİRLİOĞLU
GSM: GSM: 0-541 541 17 26 / 0544 833 17 26
Adres: Cebrail mh. Ş.Cemal Tepeli Sok. No:32/A, Kastamonu
Telefon & Faks: 0-366-212 44 11 - Fax 0 366 212 87 44
Eposta: kastamonu@tolonservice.com


Ünal Elektrik Bobinaj

Yetkili: Ünal KURT
GSM: GSM: 0-555-667 28 99 / 0-542-424 80 61
Adres: Eski San. Mah.6005 Cd.No:4/a , Kayseri/Kocasinan
Telefon & Faks: 0-352-336 94 73 Fax: 0-352-336 80 14
Eposta: kayseri@tolonservice.com


Doğtek End. Mutfak

Yetkili: Hasan DOĞAN
GSM: GSM: 0-555-981 89 16 / 0-554-413 14 64
Adres: Nişantaşı mh. Şair Gubari Sok. No:3/A, Konya/Selçuklu
Telefon & Faks: 0-332-237 98 37 Fax: 0-332-237 76 92
Eposta: konya@tolonservice.com


Gülcem Ticaret

Yetkili: Vedat SAKAR
GSM: GSM: 0-532-708 93 31 / 0-532-653 16 40
Adres: Siteler Mah. Mersinli Ahmet Cad. No:10/A , Mersin/Akdeniz
Telefon & Faks: 0-324-235 52 09/10 Fax: 0-324-235 52 12
Eposta: mersin@tolonservice.com


Birlik Ticaret

Yetkili: Bekir ÇELİK
GSM: GSM: 0-542-461 33 42 / 0-544-678 75 30
Adres: Çıldır Mah. 103 Sok.Demir Apt. No: 32/2 , Muğla/Marmaris
Telefon & Faks: 0-252-412 89 25 Fax: 0-252-412 89 26
Eposta: marmaris@tolonservice.com


Cem Uğur İkikaraarslan

Yetkili: Cem Uğur İKİKARAARSLAN
GSM: GSM: 0-532-582 72 82
Adres: Atatürk blv. Balkanoğlu iş Mrk. H Blok No: 8 , Muğla/Bodrum
Telefon & Faks: 0-252-316 91 99
Eposta: bodrum@tolonservice.com


Beyaz Servis

Yetkili: Cevdet AKSOY
GSM: GSM: 0-542-831 55 96
Adres: Saray Mah. Cum. Cad. No:318 , Muş
Telefon & Faks: 0-436-212 29 96 Fax: 0-436-212 21 90
Eposta: mus@tolonservice.com


Bilim Teknik

Yetkili: Uğur BİLİM
GSM: GSM:0-532-513 39 31/ 0-535-513 38 35
Adres: Şarkiye mah. Fatma Hatun Sok. No: 38/A , Ordu/Altınordu
Telefon & Faks: 0-452-214 99 80 Fax: 0-452- 225 63 13
Eposta: ordu@tolonservice.com


Ada Makser Ticaret

Yetkili: Ahmet BERK
GSM: GSM: 0-532-647 75 13
Adres: Dilmen Mah. Mimar sinan Cd. No:65/A , Sakarya/Erenler
Telefon & Faks: 0-264 242 02 07
Eposta: sakarya1@tolonservice.com


Berma End.

Yetkili: Raci ÇARIKÇIGİL
GSM: GSM: 0-542-627 16 04
Adres: Yeşiltepe mah.Modern Sanayi Sitesi 8053 Sok.No:3, Sakarya/Erenler
Telefon & Faks: 0-264-278 01 82 Fax: 0-264-281 30 67
Eposta: sakarya@tolonservice.com


Tekno-ser ltd.şti.

Yetkili: Cengiz BATUR
GSM: GSM: 0-532-461 45 10
Adres: Kılıçdede Mah. Yunus Emre Sok. No: 49 , Samsun
Telefon & Faks: 0-362-230 97 84 Fax: 0-362-231 66 06
Eposta: samsun@tolonservice.com


Çağlayanlar Teknik

Yetkili: Orhan ÇAĞLAYAN
GSM: GSM: 0-555-993 10 57
Adres: Gerze küçük sanayi sitesi b 3. blok No: 11, Sinop/gerze
Telefon & Faks:
Eposta: sinop@tolonservice.com


Fırat Teknik

Yetkili: Süleyman MEZRELİ
GSM: GSM 0-543-203 57 31/ 0-535-858 57 31
Adres: Yenişehir mah 235 sok.no:12/c, Şanlıurfa/Haliliye
Telefon & Faks: 0-414-313 89 00
Eposta: sanliurfa@tolonservice.com


İmar Isıtma Soğutma

Yetkili: Hüseyin İMAR İsmail İMAR
GSM: GSM: 0-532-625 78 25 / 0-532-570 17 78
Adres: Barbaros Cad. No:117 , Uşak
Telefon & Faks: 0-276-227 27 09 Fax: 0-276-227 67 64
Eposta: usak@tolonservice.com


Eco Tech

Yetkili: Volkan PULAT
GSM: GSM: 0-554-710 94 10
Adres: Ali Paşa mah.İller Bankası 1 sok.Uğur apt No 25 kat 1, Van/İpekyolu
Telefon & Faks: 0-432-214 51 00
Eposta: van@tolonservice.com


Akçın Temizlik

Yetkili: Niyazi AKÇIN Abdullah Umut
GSM: GSM: 0-542-852 26 62 / 0-542 880 8019
Adres: Güzelyurt yolu Reha süt arkası 200M , Lefkoşe/Kıbrıs
Telefon & Faks: 0-392-223 43 12 / 0-392-223 43 13 Fax: 0-392-223 40 62
Eposta: kibris@tolonservice.com


Merkez Fabrika Servisi

Yetkili: Gökhan Sekman
GSM: Gsm: 0-549-791 12 92
Adres: 10007 Sokak No:9 AOSB, İzmir
Telefon & Faks: 0-232-376 70 84 Fax: 0-232- 376 70 89
Eposta: servis@tolon.com