TOLON
Home Page >

Services

All Regions

İmar Isıtma Soğutma

Manager: Hüseyin İMAR İsmail İMAR
GSM: GSM: 0-532-625 78 25 / 0-532-570 17 78
Address: Barbaros Cad. No:117 - Uşak
Phone & Fax: 0-276-227 27 09 Fax: 0-276-227 67 64
Email: usak@tolonservice.com


A.E.M.S.Ltd.Şti.

Manager: Serkan ARSLAN
GSM: GSM:0-532-586 25 41 / 0-532-544 69 06
Address: Aydınevler Mah. H.Fehmi Boztepe Cad. No:123/7 - Antalya/Manavgat
Phone & Fax: 444 0 815 / 0-242-743 36 03 Fax: 0-242-746 92 71
Email: alanya@tolonservice.com


A.E.M.S.Ltd.Şti.

Manager: Okan ARSLAN
GSM: GSM:0533-748-34-60 / 0533-703-59-79
Address: Pınar Mah. Mavi Bulvar Al Sitesi D Blok No:81/C - Adana/Seyhan
Phone & Fax: 444 0 815
Email: adana@tolonservice.com


Ada Makser Ticaret

Manager: Ahmet BERK
GSM: GSM: 0-532-647 75 13
Address: Dilmen Mah. Mimar sinan Cd. No:65/A - Sakarya/Erenler
Phone & Fax: 0-264 242 02 07
Email: sakarya1@tolonservice.com


Akçın Temizlik

Manager: Niyazi AKÇIN Abdullah Umut
GSM: GSM: 0-542-852 26 62 / 0-542 880 8019
Address: Güzelyurt yolu Reha süt arkası 200M - Lefkoşe/Kıbrıs
Phone & Fax: 0-392-223 43 12 / 0-392-223 43 13 Fax: 0-392-223 40 62
Email: kibris@tolonservice.com


Alcan Elektrik

Manager: Muharrem ALCAN
GSM: GSM: 0-536-200 50 95
Address: Evrenpaşa Cd. No: 66 - Iğdır
Phone & Fax: 0-476-227 39 59 Fax: 0-476-227 73 00
Email: igdir@tolonservice.com


Beyaz Servis

Manager: Cevdet AKSOY
GSM: GSM: 0-542-831 55 96
Address: Saray Mah. Cum. Cad. No:318 - Muş
Phone & Fax: 0-436-212 29 96 Fax: 0-436-212 21 90
Email: mus@tolonservice.com


Bilim Teknik

Manager: Uğur BİLİM
GSM: GSM:0-532-513 39 31/ 0-535-513 38 35
Address: Şarkiye mah. Fatma Hatun Sok. No: 38/A - Ordu/Altınordu
Phone & Fax: 0-452-214 99 80 Fax: 0-452- 225 63 13
Email: ordu@tolonservice.com


Birlik Ticaret

Manager: Bekir ÇELİK
GSM: GSM: 0-542-461 33 42 / 0-544-678 75 30
Address: Çıldır Mah. 103 Sok.Demir Apt. No: 32/2 - Muğla/Marmaris
Phone & Fax: 0-252-412 89 25 Fax: 0-252-412 89 26
Email: marmaris@tolonservice.com


Çağdaş End. Teknik Servis Hizmetleri

Manager: Davut UYGUN Bilgehan ŞEHİRLİOĞLU
GSM: GSM: 0-541 541 17 26 / 0544 833 17 26
Address: Cebrail mh. Ş.Cemal Tepeli Sok. No:32/A - Kastamonu
Phone & Fax: 0-366-212 44 11 - Fax 0 366 212 87 44
Email: kastamonu@tolonservice.com


Çağdaş Yaşar Teknik

Manager: Temel YAŞAR
GSM: GSM: 0-533-770 19 05
Address: Gez Mah.Kazım Karabekir Cad.No:12 - Erzurum
Phone & Fax: 0-442-213 20 57
Email: erzurum@tolonservice.com


Çağlayanlar Teknik

Manager: Orhan ÇAĞLAYAN
GSM: GSM: 0-555-993 10 57
Address: Gerze küçük sanayi sitesi b 3. blok No: 11 - Sinop/gerze
Phone & Fax:
Email: sinop@tolonservice.com


Cem Uğur İkikaraarslan

Manager: Cem Uğur İKİKARAARSLAN
GSM: GSM: 0-532-582 72 82
Address: Atatürk blv. Balkanoğlu iş Mrk. H Blok No: 8 - Muğla/Bodrum
Phone & Fax: 0-252-316 91 99
Email: bodrum@tolonservice.com


Deniz Elektrik

Manager: Emin AKSOY
GSM: GSM: 0-532-245 45 25 - 0-506-740-96-76
Address: Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 - Bolu
Phone & Fax: 0-374-217 18 17 Fax: 0-374-215 36 58
Email: bolu@tolonservice.com


Diyar Teknik Veysel Fidan

Manager: Mehmet FİDAN
GSM: GSM: 0-530-606 91 43 / 0-534-542 06 53
Address: Huzur Evleri Mh. 91. Sok. Özgezer apt-25 Sit.No:30/B - Diyarbakır/Kayapınar
Phone & Fax:
Email: diyarbakir@tolonservice.com


Doğtek End. Mutfak

Manager: Hasan DOĞAN
GSM: GSM: 0-555-981 89 16 / 0-554-413 14 64
Address: Nişantaşı mh. Şair Gubari Sok. No:3/A - Konya/Selçuklu
Phone & Fax: 0-332-237 98 37 Fax: 0-332-237 76 92
Email: konya@tolonservice.com


Eco Tech

Manager: Volkan PULAT
GSM: GSM: 0-554-710 94 10
Address: Ali Paşa mah.İller Bankası 1 sok.Uğur apt No 25 kat 1 - Van/İpekyolu
Phone & Fax: 0-432-214 51 00
Email: van@tolonservice.com


Fırat Teknik

Manager: Süleyman MEZRELİ
GSM: GSM 0-543-203 57 31/ 0-535-858 57 31
Address: Yenişehir mah 235 sok.no:12/c - Şanlıurfa/Haliliye
Phone & Fax: 0-414-313 89 00
Email: sanliurfa@tolonservice.com


Göktuğ Makine

Manager: Süleyman KÜÇÜK
GSM: GSM: 0-532-305 19 90 / 0-535-385 53 71
Address: Sultan Murat Mh. Güray Sok. No:7/9D - İstanbul/Sefaköy
Phone & Fax: 0-212-601 20 25 Fax: 0-212-601 20 74
Email: istanbul@tolonservice.com


Gülcem Ticaret

Manager: Vedat SAKAR
GSM: GSM: 0-532-708 93 31 / 0-532-653 16 40
Address: Siteler Mah. Mersinli Ahmet Cad. No:10/A - Mersin/Akdeniz
Phone & Fax: 0-324-235 52 09/10 Fax: 0-324-235 52 12
Email: mersin@tolonservice.com


Güzeliş Bobinaj Atölyesi

Manager: M.Şerif Güzeler A.Cengiz Aksam
GSM: GSM:0-505-279 27 73 / 0-532-562 92 25
Address: Saçaklı Mah.Özdemir Cad No:243 - Gaziantep
Phone & Fax: 0-342-221 11 71 Fax:0-342-221 11 71
Email: gaziantep@tolonservice.com


İ.T.M Elk.

Manager: Cemali YILMAZ
GSM: GSM: 0-532-712 31 30
Address: Yavansu mevkii N Blok no: 5 - Aydın/K.Adası
Phone & Fax: 0-256-622 17 84
Email: aydin@tolonservice.com


Körfez Teknik

Manager: Salih KESER
GSM: GSM: 0-543-790 45 57/0-542-34680 92
Address: Barboros Mah Hacı Faik Cad.No78A - Çanakkale
Phone & Fax:
Email: canakkale@tolonservice.com


Kumpas Makine

Manager: Murat YILMAZ
GSM: M.GSM: 0-535-518 16 63 / Ş.GSM: 0-532-207 88 10
Address: Zübeyde Hn.Mah. Setli sok. No:54/11 - Ankara/İskitler
Phone & Fax: 0-312-341 47 73 Fax: 0-312-341 47 74
Email: ankara@tolonservice.com


Merkez Fabrika Servisi

Manager: Gökhan Sekman
GSM: Gsm: 0-549-791 12 92
Address: 10007 Sokak No:9 AOSB - İzmir
Phone & Fax: 0-232-376 70 84 Fax: 0-232- 376 70 89
Email: servis@tolon.com


Mustafa Mete Demirel

Manager: Mustafa Mete DEMİREL
GSM: GSM: 0-532-748 55 61
Address: Karaağaç Mh.Sanayi çarşısı 771 Sok. No:4-6 - Erzincan
Phone & Fax: 0-446-214 16 33 Fax: 0-446-214 16 75
Email: erzincan@tolonservice.com


Onur Elektrik Bobinaj

Manager: Bülent MAYDOS Özcan ARMAĞAN
GSM: GSM: 0-542-726 40 86 / 0-532-523 33 08
Address: Sümer Mah. 3.San.Sitesi 41 Sok. No:28 - Denizli
Phone & Fax: 0-258-242 00 71 Fax: 0-258-242 31 86
Email: denizli@tolonservice.com


Özkan Sarkış

Manager: Özkan SARKIŞ
GSM: GSM: 0-535-418 68 11
Address: Yeşiltepe mah.Modern Sanayi Sitesi 8053 Sok.No:3 - Osmangazi/Bursa
Phone & Fax: 0-224-251 16 86- 0-224-221 4360
Email: bursa@tolonservice.com


Özlem Soğutma

Manager: Nihat GEÇİRGEN
GSM: GSM: 0-505-798 18 95 / 0-544-351 20 29
Address: Şemdinli yolu üzeri gençlik Cd. No: 245 - Hakkari/Yüksekova
Phone & Fax: 0-438-351 20 29 Fax: 0-438-351 82 06
Email: hakkari@tolonservice.com


Tekno-ser ltd.şti.

Manager: Cengiz BATUR
GSM: GSM: 0-532-461 45 10
Address: Kılıçdede Mah. Yunus Emre Sok. No: 49 - Samsun
Phone & Fax: 0-362-230 97 84 Fax: 0-362-231 66 06
Email: samsun@tolonservice.com


Tek-Ser End

Manager: İbrahim TÜRKER & Erol Yolalan
GSM: GSM: 0-544-437 62 95 - 0-544-437 62 96
Address: Ulus Mah.Y.Kemal Cd. No:17/A - Antalya/Kepez
Phone & Fax: 0-242-344 00 07
Email: antalya@tolonservice.com


Tuğba Ticaret

Manager: Aslan AYPAZ
GSM: GSM: 0-532-554 71 90 / 0-549-549 11 56
Address: Pelitlibağ Mah. Hürriyet Cad. Batmaz Apt. No:93 - Denizli
Phone & Fax: 0-258-263 47 60
Email: denizli1@tolonservice.com


Ünal Elektrik Bobinaj

Manager: Ünal KURT
GSM: GSM: 0-555-667 28 99 / 0-542-424 80 61
Address: Eski San. Mah.6005 Cd.No:4/a - Kayseri/Kocasinan
Phone & Fax: 0-352-336 94 73 Fax: 0-352-336 80 14
Email: kayseri@tolonservice.com


Yeni Teknik Makine

Manager: Hüseyin Cahit Kaptan
GSM: GSM: 0-536 968 40 90
Address: 305 Sok. No:22 2.Sanayi Sitesi - İzmir/Bornova
Phone & Fax: Tel + Fax : 0 232 343 03 13
Email: izmir1@tolonservice.com


Yenigür Teknik

Manager: İsa PEKER
GSM: GSM: 0-542-542 34 58
Address: Bağlar Mah. 110.Cad. No:73/B - Isparta
Phone & Fax: 0-246-232 26 26 Fax: 0-246-223 94 93
Email: isparta@tolonservice.com